نوین ایده زاگرس

بنر

نخبه کیست

پیام زندگی

آرشیو سرآمد

اوقات شرعی


امروز : شنبه
04. فروردين 1397
7. رجب 1439
24. آوریل 2018

امار بازدید کنندگان

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterامروز36
mod_vvisit_counterدیروز21
mod_vvisit_counterاین هفته149
mod_vvisit_counterهفته گذشته264
mod_vvisit_counterاین ماه885
mod_vvisit_counterماه گذشته4157
mod_vvisit_counterکل بازدیدکنندگان1307925
با حضور مستعدین برتر و خانواده های آنان مراسم ضیافت ا فطاری با تأکید برمباحث فرهنگی – معنوی در بنیاد نخبگان استان برگزار شد. مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

مراسم ضیافت افطاری با موضوع مباحث فرهنگی – معنوی در ماه مبارک رمضان با حضور رئیس بنیاد نخبگان استان لرستان ، معاون فرهنگی دانشگاه لرستان و جمعی از مستعدین ‌برتردر لرستان برگزارشد .

در این مراسم ، دکتر حمزه امیری ؛ رئیس بنیاد نخبگان استان لرستان ، گفت: خوشبختانه روحیه دینی حاکم بر جامعه ی نخبگانی، ما را به مسیری هدایت می کند که افق و چشم انداز ما آنجاست.

رئیس بنیاد نخبگان لرستان افزود: در راستای ترویج فرهنگ انس با قرآن و معارف عترت‌ ‌در بین اجتماعات نخبگانی ، مراسم ضیافت افطاری با موضوع مباحث فرهنگی – معنوی در ماه مبارک رمضان به منظور تعمیق انگیزه‌های معنوی برگزار می شود .

درادامه،حجت‌الاسلام ‌و المسلمین دکترحسین فلاحی اصل ؛ معاون فرهنگی دانشگاه لرستان اظهار داشتند: جامعه ی نخبگانی هر استانی، ذخایر علمی هستند که در مباحث دینی و اعتقادی نیز می توانند الگو باشند و باور اعتقادی عمیق در بین جامعه ی نخبگانی می تواند زمینه ساز تحول عظیمی در مباحث علمی نیز باشد.

ایشان با اشاره به توانمندسازی جامعه ی نخبگانی در تمامی ساحت ها، اینگونه مراسمات را بسیار مغتنم دانستند و توانمندسازی در حوزه فرهنگی را مهم ترین اصل دانستند.

حجت‌الاسلام‌ و المسلمین دکتر حسین فلاحی اصل در ادامه با ذکر نام تعدادی از مفاخر علمی و دینی کشور بعنوان ذخایر ارزشمند این دیار، و الگو قرار دادن آنان در مسیر نخبگی ، مستعدین برتر را به مطالعه زندگی یکایک آنان رهنمون کردند و تأکید داشتند که هر برگی از زندگی این بزرگان می تواند تحولی عظیم برای شما در مسیر زندگی ایجاد کند.

در ادامه این مراسم پر فیض، مستعدین برتر سوالات دینی و فرهنگی و همچنین دغدغه های خود را مطرح کردند و جلسه پرسش و پاسخ مطرح شد.

درپایان این مراسم،نماز جماعت ، ضیافت افطاری و صرف شام در محل برگزاری برنامۀ فرهنگی ماه مبارک رمضان برگزار شد .