نوین ایده زاگرس

بنر

نخبه کیست

پیام زندگی

آرشیو سرآمد

اوقات شرعی


امروز : شنبه
04. فروردين 1397
7. رجب 1439
24. آوریل 2018

امار بازدید کنندگان

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterامروز30
mod_vvisit_counterدیروز21
mod_vvisit_counterاین هفته143
mod_vvisit_counterهفته گذشته264
mod_vvisit_counterاین ماه879
mod_vvisit_counterماه گذشته4157
mod_vvisit_counterکل بازدیدکنندگان1307919
«برنامه همای رحمت» با حضور داوطلبانه نخبگان و مستعدین برتر استان با همکاری جمعیت هلال احمر و بنیاد نخبگان لرستان برگزار شد مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی بنیاد نخبگان استان لرستان، حمزه امیری، رئیس بنیاد نخبگان لرستان، شامگاه دوشنبه، 29 خرداد ماه سال جاری در مراسم برنامه ملی همای رحمت استان افزود: در راستاي برنامه‌هاي فرهنگي بنياد ملی نخبگان و با هدف گسترش و ترويج روحيۀ تعاون و مشاركت در بین مستعدین‌برتر و همچنین احياء و ترويج سنت‌هاي حسنه در بين آنان، «برنامۀ هماي رحمت» با همكاري جمعيت هلال‌احمر و بنیاد نخبگان استان لرستان برگزار شد.

دکتر امیری بسترسازی برای اثرگذاری اجتماع نخبگانی در جامعه بومی و تعمیق انگیزه‌های معنوی در خدمت به جامعه را از اهداف این اقدام دانست.

رئیس بنیاد نخبگان استان لرستان ادامه داد: بنیاد نخبگان استان لرستان امسال اولین دوره برنامه همای رحمت را با حضور داطلبانه بیش از 17 نفر از مستعدین برتر استان و با همکاری جمعیت هلال احمر استان برگزار نمود.

دکتر امیری ابراز کرد: طی ارتباطات انجام گرفته با جمعیت هلال احمر استان، تعداد زیادی از نخبگان و مستعدین برتر استان نیز در برنامه همای رحمت و در کنار داوطلبان جمعیت هلال احمر حضور دارند.

لازم به ذکر است، همكاري بنياد نخبگان استان در برنامه هماي رحمت، جهت توزيع بسته‌هاي غذايي در ماه مبارك رمضان به‌صورت داوطلبانه توسط مستعدان‌برتر در بين خانواده‌هاي محروم برگزار شد. همچنین خاطر نشان می گردد مستعدین برتر پس از اجرای این برنامه و با تأثیر پذیری از فضای بوجود آمده، دلنوشته هایی را نگارش و به بنیاد نخبگان ارائه دادند که پس از بررسی، چاپ و ارسال می گردند.