نوین ایده زاگرس

بنر

نخبه کیست

پیام زندگی

آرشیو سرآمد

اوقات شرعی


امروز : جمعه
01. تیر 1397
8. شوال 1439
22. جولای 2018

امار بازدید کنندگان

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterامروز13
mod_vvisit_counterدیروز20
mod_vvisit_counterاین هفته126
mod_vvisit_counterهفته گذشته59
mod_vvisit_counterاین ماه351
mod_vvisit_counterماه گذشته611
mod_vvisit_counterکل بازدیدکنندگان1309705
دومین نشست هم اندیشی گروه "نوین ایده زاگرس" با هدف فرهنگ سازی گفتمان کارآفرینی زیست محیطی مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

دومین نشست گروه " نوین ایده زاگرس" 7 شهریور ماه سالجاری در سالن جلسات بنیاد نخبگان استان لرستان با حضور مستعدین برتر، مخترعین، مبتکرین، دانشجویان و فارغ التحصیلان برتر دانشگاهی تشکیل شد.

پرورش ایده ها ، اشاعه فرهنگ خلاقیت در جامعه، ارایه ایده ها و راه کارهای عملی جهت حل مسائل و مشکلات جامعه ، ایجاد اعتماد بین ایده پرداز و سرمایه گذار و تولید کننده، ارتقاء دانش اعضا از طریق تبادل اطلاعات، مشاوره به نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی جهت بالابردن کیفیت محصولات و خدمات از مواردی بودند که در این نشست ارائه شد.

جذب افراد مستعد برتر،مخترع و ایده پرداز به گروه، تشکیل گروه های تخصصی جهت تبادل و نظم بخشیدن اطلاعات و تکمیل فرآیندهای تبدیل ایده به محصول، آموزش اصول خلاقیت،ایده یابی و کارگروهی، ایجاد روحیه و بالا بردن انگیزه اعضا را از مهم ترین راهبردهای گروه نوین ایده زاگرس می باشد.

زیر گروه های تخصصی گروه نوین ایده زاگرس را معرف نمودند که به شرح ذیل می باشد :

۱: مجله نوین ایده زاگرس

۲: نوین ایده زاگرس در فناوری اطلاعات، نرم افزار، محتوای دیجیتال و خدمات رایانه

۳:نوین ایده زاگرس در صنایع دستی و هنرهای تجسمی

۴: نوین ایده زاگرس در بازاریابی ، فروش و تبلیغات

۵: نوین ایده زاگرس در حوزه زیست محیطی

6. نوین ایده زاگرس در صنعت توریسم

7. نوین ایده زاگرس در طراحی، گرافیک و معماری

8.گروه نوین ایده زاگرس در صنعت کشاورزی و گیاهان دارویی

9.گروه نوین ایده زاگرس در اسباب بازی و سرگرمی

رئیس بنیاد نخبگان لرستان در پایان ابراز امیدواری کردند که تأسیس این گروه آغازی باشد برای برگزاری رویدادهای کارآفرینی و استارتاپ ها در لرستان و از تمامی دانشجویان، فارغ التحصیلان دانشگاهی و ایده پردازان برای عضویت در گروه با رعایت ضوابط و شرایط و در چارچوب نظام علمی و فناوری کشور دعوت بعمل آوردند. لازم به ذکر است که دبیر خانه گروه در بنیاد نخبگان استان مستقر می باشد.